×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 49
Bόλεϊ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Bόλεϊ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ.Ανδρών ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Σάββατο 25/10/2014 ΠΑΟΚ 17.30 ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου Γεωργιάδης-Αβραμίδης Λαδάς Σάββατο 25/10/2014 Ορεστιάδας 19.00 Ορεστιάδα - Κηφισιά Ιωαννίδης-Τζεπκινλής Σαρδάνης Σάββατο 25/10/2014 Αλεξ/λης 19.00 Εθνικός Αλεξ/λης - ΓΣ Λαμίας Βασιλειάδης-Στεργιόπουλος Δ. Μ...
Σάββατο, 25/10/2014 - 07:00
φωτο αρχείου ertopen

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής 1ου & 2ου Ομίλου του Πρωταθλήματος FOOTBALL LEAGUE Ο.Π.Α.Π.

Το πρόγραμμα της  2ης Αγωνιστικής του  1ου Ομίλου του Πρωταθλήματος  FOOTBALL LEAGUE  Ο.Π.Α.Π. είναι:  ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ – ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 20053 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ0 ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΤΡΑΣ 17-10-14 17:00 OTE TV ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ  "Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ" ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 22...
Σάββατο, 18/10/2014 - 14:30
Super league: Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής

Super league: Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ2014-10-18 16:00:00NS7ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"2014-10-18 18:15:00NS1ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ2014-10-18 20:30:00NS1ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η."ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"2014-10-19 16:00:00NS2ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)2014-10-19 18:15:00NS7ΒΕΡΟΙΑ - Λ...
Σάββατο, 18/10/2014 - 10:00
Mπάσκετ: Το πρόγραμμα της Α2 και των δύο ομίλων της Β΄ εθνικής

Mπάσκετ: Το πρόγραμμα της Α2 και των δύο ομίλων της Β΄ εθνικής

2η αγωνιστική της Α2 Ανδρών: Σάββατο 18 Οκτωβρίου Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-ΟΦΗ Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ερμής Λαγκαδά Π. Νικολαϊδης 17.00 Εθνικός-Αετός Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Λαύριο Ιβανώφειο (κθ) 17.00 Ηρακλής-Δόξα Λευκάδας Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Λιβαδειά ΔΑΚ Βέροιας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Ψυχικό  2η αγωνιστική της Β’ Ανδρών: 1ος Όμιλ...
Σάββατο, 18/10/2014 - 09:00
Basket League ΣΚΡΑΤΣ: To  πρόγραμμα της δέυτερης αγωνιστικής

Basket League ΣΚΡΑΤΣ: To πρόγραμμα της δέυτερης αγωνιστικής

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014 Κ.Γ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Π. CARNA - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ TV NOVASPORTS 2/Λεπτό προς λεπτό Δ.Κ.Γ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00 ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ TV NOVASPORTS 2/Λεπτό προς λεπτό ΜΕΛ. ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ AMERICAN GENETICS TV NOVASPORTS 2/Λεπτό προς λεπτό ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ TV...
Σάββατο, 18/10/2014 - 08:00
Σερβίς στις εθνικές κατηγορίες στο βόλεϊ

Σερβίς στις εθνικές κατηγορίες στο βόλεϊ

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ.Γυναικών   ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Κυριακή 19/10/2014 Ρεθύμνου   15.00 ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Κυριακή 19/10/2014 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ-ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Χ. ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σάββατο 18/10/2014 Μ.Μερκούρη 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦ...
Σάββατο, 18/10/2014 - 07:00
φωτο ertopen

Football League: Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής

1ος όμιλος Παρασκευή 10 Οκτωβρίου 19:00 Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας 1-0 (87' Κοτσώνης) Κυριακή 12 Οκτωβρίου 16:00 Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα 2-0 (37' Γουόρντεν, 43' Νάκας) 16:00 Άλιμος - Πανηλειακός 1-1 (5' Ιωάννου - 15' Τσίτας) 16:00 Επισκοπή - Αχαρναϊκός 1-1 (58' Δουμάνης - 48' Παπατόλιος) 16:00 Ερμιονίδα - Χανιά 0-0 18:00 Παναιγιάλειος - ΑΕΚ Ρεπό:...
Κυριακή, 12/10/2014 - 18:50
φωτο ertopen: Kηφισιά - Αναγέννηση Ιεράπετρας: 4-0

Τα αποτελέσματα στους ομίλους της Γ΄ εθνικής κατηγορίας

1ος ΟΜΙΛΟΣ Άρης – Εθνικός Αγιονερίου 3-1 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός 1-1 Δόξα Δράμας – Καστοριά 3-0 Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης 2-1 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα 0-3 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-1 Απόλλων Αρναίας – Έβρος Σουφλίου 0-1 Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός 0-2 Τ 2ος...
Κυριακή, 12/10/2014 - 18:37