×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 49
φωτο αρχείου ertopen

Πρόγραμμα 2ης Αγωνιστικής 1ου & 2ου Ομίλου του Πρωταθλήματος FOOTBALL LEAGUE Ο.Π.Α.Π.

Το πρόγραμμα της  2ης Αγωνιστικής του  1ου Ομίλου του Πρωταθλήματος  FOOTBALL LEAGUE  Ο.Π.Α.Π. είναι:  ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ – ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 20053 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ0 ΠΑΜΠΕΛΟΠΟΝΗΣΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΤΡΑΣ 17-10-14 17:00 OTE TV ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ  "Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ" ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 22...
Σάββατο, 18/10/2014 - 14:30
Super league: Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής

Super league: Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ2014-10-18 16:00:00NS7ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"2014-10-18 18:15:00NS1ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ2014-10-18 20:30:00NS1ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η."ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"2014-10-19 16:00:00NS2ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)2014-10-19 18:15:00NS7ΒΕΡΟΙΑ - Λ...
Σάββατο, 18/10/2014 - 10:00
Mπάσκετ: Το πρόγραμμα της Α2 και των δύο ομίλων της Β΄ εθνικής

Mπάσκετ: Το πρόγραμμα της Α2 και των δύο ομίλων της Β΄ εθνικής

2η αγωνιστική της Α2 Ανδρών: Σάββατο 18 Οκτωβρίου Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-ΟΦΗ Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ερμής Λαγκαδά Π. Νικολαϊδης 17.00 Εθνικός-Αετός Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Λαύριο Ιβανώφειο (κθ) 17.00 Ηρακλής-Δόξα Λευκάδας Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Λιβαδειά ΔΑΚ Βέροιας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Ψυχικό  2η αγωνιστική της Β’ Ανδρών: 1ος Όμιλ...
Σάββατο, 18/10/2014 - 09:00
Basket League ΣΚΡΑΤΣ: To  πρόγραμμα της δέυτερης αγωνιστικής

Basket League ΣΚΡΑΤΣ: To πρόγραμμα της δέυτερης αγωνιστικής

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 18-10-2014 Κ.Γ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ Π. CARNA - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ TV NOVASPORTS 2/Λεπτό προς λεπτό Δ.Κ.Γ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00 ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES – ΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ TV NOVASPORTS 2/Λεπτό προς λεπτό ΜΕΛ. ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN – ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ AMERICAN GENETICS TV NOVASPORTS 2/Λεπτό προς λεπτό ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 17:00 ΑΡΗΣ - ΠΑΟΚ TV...
Σάββατο, 18/10/2014 - 08:00
Σερβίς στις εθνικές κατηγορίες στο βόλεϊ

Σερβίς στις εθνικές κατηγορίες στο βόλεϊ

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ.Γυναικών   ΗΜ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ Κυριακή 19/10/2014 Ρεθύμνου   15.00 ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ-ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ Κυριακή 19/10/2014 Α΄Ηλιούπολης 17.30 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ-ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Χ. ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σάββατο 18/10/2014 Μ.Μερκούρη 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦ...
Σάββατο, 18/10/2014 - 07:00
φωτο ertopen

Football League: Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής

1ος όμιλος Παρασκευή 10 Οκτωβρίου 19:00 Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας 1-0 (87' Κοτσώνης) Κυριακή 12 Οκτωβρίου 16:00 Ηρακλής Ψαχνών - Καλλιθέα 2-0 (37' Γουόρντεν, 43' Νάκας) 16:00 Άλιμος - Πανηλειακός 1-1 (5' Ιωάννου - 15' Τσίτας) 16:00 Επισκοπή - Αχαρναϊκός 1-1 (58' Δουμάνης - 48' Παπατόλιος) 16:00 Ερμιονίδα - Χανιά 0-0 18:00 Παναιγιάλειος - ΑΕΚ Ρεπό:...
Κυριακή, 12/10/2014 - 18:50
φωτο ertopen: Kηφισιά - Αναγέννηση Ιεράπετρας: 4-0

Τα αποτελέσματα στους ομίλους της Γ΄ εθνικής κατηγορίας

1ος ΟΜΙΛΟΣ Άρης – Εθνικός Αγιονερίου 3-1 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός 1-1 Δόξα Δράμας – Καστοριά 3-0 Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης 2-1 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα 0-3 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-1 Απόλλων Αρναίας – Έβρος Σουφλίου 0-1 Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός 0-2 Τ 2ος...
Κυριακή, 12/10/2014 - 18:37
Σέντρα για την 1η αγωνιστική του Πρωταθλήματος  FOOTBALL LEAGUE  Ο.Π.Α.Π

Σέντρα για την 1η αγωνιστική του Πρωταθλήματος FOOTBALL LEAGUE Ο.Π.Α.Π

Το πρόγραμμα της  1ης Αγωνιστικής του  1ου Ομίλου του Πρωταθλήματος  FOOTBALL LEAGUE  Ο.Π.Α.Π. είναι:  ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΔΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ – ΠΟΛΗ ΗΜ/ΝΙΑ – ΩΡΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΨΑΧΝΩΝ 12/10/2014 16:00 Α.Ο.Τ. ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 12/10/2014 16:00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΝΕΟΣ ΑΧΑΡΝΑ...
Σάββατο, 11/10/2014 - 07:00
Tζάμπολ για την Α2 στο μπάσκετ

Tζάμπολ για την Α2 στο μπάσκετ

1η αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Α2 Εθνικής Κατηγορίας, με τον αγώνα Αετός - Καβάλα να αναβάλλεται. Το υπόλοιπο πρόγραμμα και οι διαιτητές: Σάββατο 11 Οκτωβρίου Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Φίλιππος Β. Πανταζής-Συμεωνίδης-Δεληγιαννίδης (Κουρκουνάκης) Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Ηλυσιακός Μπήτης-Ξενικάκης-Παγώνης (Παραλικίδης) Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Εθνικό...
Σάββατο, 11/10/2014 - 08:00