To αγωνιστικό πρόγραμμα στο βόλεϊ

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Ανδρών



ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

 
Σάββατο 21/3/2015

Βόχας

19.30

ΓΑΣ ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ

-

ΓΣ ΛΑΜΙΑ

 
Σάββατο 21/3/2015

Γλυφάδας

19.30

ΑΕΚ

-

ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Ρέντη

19.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

-

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 
Κυριακή 22/3/2015

Μίκρας

18.00

ΑΣ ΑΡΗΣ

-

ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ

 
Κυριακή 22/3/2015

ΠΑΟΚ

18.00

ΠΑΟΚ

-

ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

 
Δευτέρα 23/3/2015

Αλεξ/λης

17.30

ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛ/ΛΗΣ

-

ΑΟ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

 
               


Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών



ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

 
Σάββατο 21/3/2015

Μαρκόπουλου

18.00

ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ

-

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 
Κυριακή 22/3/2015

Ρεθύμνου

16.00

ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

-

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ

 
Κυριακή 22/3/2015

Α΄Ηλιούπολης

17.30

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

-

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ

 


Μ.Μερκούρη



ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

-

ΑΟ ΘΗΡΑΣ

 


Νάξου



ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ

-

ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ

 
               


Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών 1ος Όμιλος



ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

 
Σάββατο 21/3/2015

2o κλ.Χαϊδαρίου

18.00

ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ

-

ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Κλαδισού

16.00

ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ

-

ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Απόλλωνος

16.00

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

 
Σάββατο 21/3/2015

Μίλωνα

16.00

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

-

ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Δραπετσώνας

16.00

ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

-

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

 
               
      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ .Ανδρών 2ος Όμιλος



ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

 
Σάββατο 21/3/2015

Ολυμπιάδας

18.00

ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

 
Κυριακή 22/3/2015

Χαλκιοπούλειο

18.00

ΑΠΣ ΦΘΙΑ

-

ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Παραλίας

18.00

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤΟΣ.2013

 
Σάββατο 21/3/2015

ΔΑΚ Μεσολογγίου

18.00

ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

-

ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ

 
               
                                                                                                                                      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών 3ος Όμιλος



ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

 
Σάββατο 21/3/2015

Ευόσμου

18.00

ΑΠΣ ΑΙΑΣ

-

ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

ΔΑΚ Αιγινίου

19.00

ΜΑΣ ΝΙΚΗ

-

ΑΣ ΕΛΠΙΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Κομοτηνής

18.00

ΜΓΣΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

-

ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Κατσάνειο

18.00

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

-

ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

 
Σάββατο 21/3/2015

Β΄ΔΑΚ Κατερίνης

20.00

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

-

ΧΑΝΘ