Summer Nostos Festival 23 – 30 Ιουνίου 2019

Το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος παρουσιάζει μια εβδομάδα γεμάτη μουσική, χορό, τέχνες, αθλητισμό, το 8o Ετήσιο Διεθνές Συνέδριο του ΙΣΝ και τη 2η Ημερίδα του SNF Agora Institute, τον αγώνα δρόμου SNF RUN: Τρέχοντας προς το Μέλλον, δράσεις για παιδιά και οικογένειες, και πολλά πολλά άλλα σε ένα φεστιβάλ που συγκεντρώνει περισσότερους από 700 καλλιτέχνες!

ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
(indie, rock, folk, pop, R&B, country)

ANDREW BIRD
ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ || 22.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

SOAP&SKIN
ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

BALTHAZAR
ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

ΝENEH CHERRY
ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ||22.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

NAKHANE
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ || 22.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

LOW
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 22.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

LOCAL NATIVES
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 22.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

SHO MADJOZI
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 21.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

L.E.J.
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

RITA WILSON
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 || ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

CHOIR! CHOIR! CHOIR!
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 & ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 23.00 || ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)

SCHOOLWAVE REWIND
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 21.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ

ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ || 22.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ || 22.00 ||ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΝΙΑΔΑΚΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ || 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 21.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

MIHALIS KALKANIS GROUP
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

YALLA 2.0 | Μαρίνα Σάττι
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 22.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΞΕΦΩΤΟ (1)

ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΝΑΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

ΚΛΑΣΙΚΗ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

Sō Percussion
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.00 || ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

ΤΕΤRAKTYS
ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 ||ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

YALE ALUMNI CHORUS, ΟΡΧΗΣΤΡΑ ACADEMICA ΑΘΗΝΩΝ & EL SISTEMA GREECE
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.00 || ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

LISA HANNIGAN & s t a r g a z e
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.00 || ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

ΣΚΗΝΙΚΑ ΘΕΑΜΑΤΑ

CIRCUS COSMOS
ΚΥΡΙΑΚΗ 23, ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 & 23.00 || ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

TRIPTYCH (EYES OF ONE ON ANOTHER)
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.00 || ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η παράσταση περιλαμβάνει προβολές με σεξουαλικό περιεχόμενο – η είσοδος δε συνίσταται σε άτομα κάτω των 16 ετών.

BELLS & SPELLS BY Victoria Thierrée Chaplin
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 || ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

ΜΗΔΕΙΑ του Νίκου Κυπουργού (Οπερέτα)
ΠΕΜΠΤΗ 27 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.00 || ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

HER MIND’S I
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 || ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

DJ SETS

OUT OF AFRICA – ΜIΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣIΑ ΜΕ ΤΟ NYEGE NYEGE FESTIVAL
23, 25, 27, 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 23.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

SLIKBACK
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ || 23.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

MCZO & DUKE
ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ || 23.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

CATU DIOSIS
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 23.30 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

AUTHENTICALLY PLASTIC
ΣΑΒΒΑΤΟ 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 23.30 ||ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ || ΚΑΝΑΛΙ (19)

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

VERTIGO DANCE COMPANY – ONE. ONE & ONE
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ || 21.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

SEVEN TO THE SEVENTH
24 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || ΟΧΘΗ ΚΑΝΑΛΙΟΥ (21α)

PORTRAITS IN OTHERNESS – AKRAM KHAN COMPANY
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 || ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΩΝΙΑΔΑΚΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ || 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 21.00 || ΣΚΗΝΗ ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ (19)

GARIP AY (DANCE OF COLORS)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 - ΣΑΒΒΑΤΟ 29 - KYΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20:30 || ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (3)

ΒOY BLUE
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 || ΑΓΟΡΑ (12)
ΚΥΡΙΑΚΗ || 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.30 || ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΣΚΗΝΗ ΕΛΣ (13)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Η είσοδος επιτρέπεται σε παιδιά από 6 ετών και άνω

SNF RUN: Τρέχοντας προς το Μέλλον

SNF RUN: ΤΡEΧΟΝΤΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜEΛΛΟΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.50

FIREWORKS - SHOW ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΩΝ
23, 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 23/6: 22.00 & 30/6: 21.30

ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΙΣΝ

Βρείτε περισσότερες πληροφορίες για τo ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΙΣΝ εδώ

8o ΕΤHΣΙΟ ΔΙΕΘΝEΣ ΣΥΝEΔΡΙΟ ΤΟΥ ΙΔΡYΜΑΤΟΣ ΣΤΑYΡΟΣ ΝΙAΡΧΟΣ
24, 25 ΙΟΥΝΙΟΥ || ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΕΛΣ (13)
Είσοδος ελεύθερη, με ηλεκτρονική προεγγραφή.

2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ SNF AGORA INSTITUTE
26 ΙΟΥΝΙΟΥ || ΑΙΘΟΥΣΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ ΕΛΣ (13)
Είσοδος ελεύθερη, με ηλεκτρονική προεγγραφή.

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ

BRIAN ENO - 77 MILLION PAINTINGS
23 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 10.00 - 01.00 || ΠΥΡΓΟΣ ΒΙΒΛΙΩΝ ΕΒΕ (11)

ARTWORKS
Πρόγραμμα Υποστήριξης Καλλιτεχνών – ΙΣΝ
23 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 10.00 - 01.00
Επίπεδο 4 ΕΒΕ (11) - Επίπεδο 2 (αίθουσα 360) - ΕΒΕ (11) – Νότια Μονοπάτια (2)

TAPE ART
23 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || ΦΑΡΟΣ (4)

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ & ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ

NOSTOS UNIVERSITY – ΠΑIΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΛΥΠΛΟΚOΤΗΤΑ
23-25.06:
Παίζοντας με την Πολυπλοκότητα
Εργαστήρια και Shows από τους Bryan Berg, Nick Sayers, Lily Hevesh
26.06
Speedcubers - Εργαστήρια για Αρχάριους
27.06
Speedcubers - Master Classes
28.06
Erno Rubik
18.30 -19.45 || ΦΑΡΟΣ (14)
29.06
Speedcubers – Διαγωνισμός
12.00 -20.00 || ΦΑΡΟΣ (14)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Με δελτίο προτεραιότητας 1 ώρα πριν στο Info Kiosk Αγορά

ΟΙ ΔΡΑΠΕΤΕΣ ΤΗΣ ΣΚΑΚΙΕΡΑΣ
23 - 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 20.30 || ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (3)
Μέσω ηλεκτρονικής προεγγραφής στο www.SNFestival.org
Με δελτίο προτεραιότητας 1 ώρα πριν στο Info Kiosk Λαβύρινθος

CIRCUS ΟUTDOORS
23, 24, 25, 26 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.45 - 20.00 & 21.30 - 22.00 || ΑΓΟΡΑ (12)
23 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 19.00 || ΞΕΦΩΤΟ (1)

CIRCUS WORKSHOPS
23 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 19.00 - 20.00 || ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ (6)

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΞΙΦΑΣΚΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 24 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟ PING PONG
ΤΡΙΤΗ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 5 ετών και άνω

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟ BADMINTON
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟ HANDBALL
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟ PETANQUE
28,29 IOYNIOY || 18.30 - 20.30 || ΕΣΠΑΝΑΔΑ (16)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 3 ετών και άνω

ΓΝΩΡΙΜIΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡEΞΙΜΟ ΣΕ ΔΡOΜΟΥΣ ΤΑΧYΤΗΤΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ ||18.30 - 21.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Για παιδιά 6-12 ετών

ΒΡΕΞ’ ΤΟΥΣ ΌΛΟΥΣ
29 ΙΟΥΝΙΟΥ - 18.30-20.30 || 30 ΙΟΥΝΙΟΥ - 18.00-20.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

KAYAK ΣΤΟ ΚΑΝΑΛΙ
23 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.00 - 20.00 || ΚΑΝΑΛΙ (15)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 8 ετών και άνω
* Για κάτω των 15 μόνο με συνοδεία ενήλικα

ΠΙΣΤΑ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ
23 – 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 22.00 || ΕΣΠΛΑΝΑΔΑ (16)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 6 ετών και άνω

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑΣ
24, 26 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 20.30 || ΕΣΠΛΑΝΑΔΑ (16)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΥΣΤΟΧΙΑΣ
25, 27 IOYNIOY || 18.30 - 20.30 || ΕΣΠΑΝΑΔΑ (16)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

ΜΑΓΕΙΡΟΔΡΟΜΙΕΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 20.00 || ΞΕΦΩΤΟ (1)
Με σειρά προτεραιότητας - Για παιδιά 6-12 ετών

CAPOEIRA
23, 25 & 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 19.45 || ΞΕΦΩΤΟ (1)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

ΔΥΝΑΜΙΚOΣ ΧΟΡOΣ
24, 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 19.45 || ΞΕΦΩΤΟ (1)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

Η ΑΣΚΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΡΜΑΚΟ
24 – 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 55 ετών και άνω

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
ΠΕΜΠΤΗ 27 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 20.00 || ΞΕΦΩΤΟ (1)
Με σειρά προτεραιότητας - Για παιδιά 6-12 ετών

ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΕΣ
24 – 26 IOYNIOY || 18.30 - 20.30 || ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ (10)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

PLAY UNIFIED, LEARN UNIFIED: ΖΟYΜΕ ΜΑΖI, ΜΑΘΑIΝΟΥΜΕ ΜΑΖI
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.00 || ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ (9)
Με σειρά προτεραιότητας - Για παιδιά από τα Special Olympics

ΕΔΩ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ
23 – 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.00 || ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ (9)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 6 ετών και άνω

ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΜΠΑΛΑ
24 – 29 ΙΟΥΝΙΟΥ || 10.00 - 12.00 & 21.00 - 23.00
ΥΠΑΙΘΡΙΟΣ ΧΩΡΟΣ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ (9)
Με σειρά προτεραιότητας

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 20.00 || ΞΕΦΩΤΟ (1)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 - 65 ετών

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
24 -28 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 21.30 || ΣΤΙΒΟΣ (4)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 6 ετών και άνω

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΚΑΡΔΙΟΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗΣ ΑΝΑΖΩΟΓΟΝΗΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 20.30 || ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΑ ΣΚΑΛΙΑ (22)
Με σειρά προτεραιότητας - Για παιδιά 10 ετών και άνω

Η ΑΥΛΗ ΜΕ ΤΑ ΑΘΛΟΠΑΙΧΝΙΔΙΣΜΑΤΑ
28, 29 IOYNIOY || 18.30 - 20.30 || ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ (10)
Με σειρά προτεραιότητας - Για παιδιά 2 - 5 ετών

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΧΡΩΜΑΤΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 20.30 || ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ (10)
Με σειρά προτεραιότητας - Για παιδιά 2 ετών και άνω

INTERACTIVE WALL
23-30 IOYNIOY || 18:30 - 22:00 || ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ (10)
Με σειρά προτεραιότητας - Ηλικίες 4 ετών και άνω

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ || 18.30 - 19.30 || ΑΓΟΡΑ (12)